środa, 20 lutego 2013

Pora się przedstawić - Kluskowopl na FB :)


Witamy wszystkich tu zaglądających - tych stałych czytelników oraz tych którzy trafiają do nas przez przypadek :)
Bloga Kluskowopl założyłam prawie rok temu i do współpracy zaprosiłam moja siostrę.
Nawet nie wiem czy większość z czytelników zdążyła zauważyć, że posty pojawiają się z różnymi podpisami.Ostatnio pojawiłyśmy się na facebooku:
Niebawem minie rok od założenia więc wypadałby się przedstawić, zatem:Klaudia - jak to mówią 'hałs menadżer' mama dwójki dziewczynek potocznie zwanych na blogu Kluskami. Gotuje by rodzina nie umarła z głodu ale także z własnej pasji odkrywania nowych smaków - opieram się przed owocami morza, choć powolutku testuję próbuję być może się przekonam :) Uwielbiam gotować z moimi Kluskami choć robi się wtedy 2 razy więcej bałaganu i czas przedłuża się w nieskończoność, ale mam nadzieję że dzięki temu zaszczepię  w ich miłość do kuchni.
Kocham słodkości i czekoladę (mąż podejrzewa mnie o czekoladoholizm ;) ), skrycie marzę o restauracji i gram w totka żeby kiedyś te marzenie spełnić :)Marta - rocznik 88’ absolwentka geografii na US, co nijak ma się z zamiłowaniem do gotowania ;). Lubi wszystko co ostre i czasami katuje tym rodzinę i znajomych, chociaż jak sama twierdzi stosuje wtedy wersję ostrości  „light”.  Lubi spędzać czas w kuchni i próbować nowe smaki, chociaż do niektórych z nich trudno jej się przekonać . Moje kulinarne 'must have' w kuchni to czosnek, cebula, pomidory, bazylia, oregano, majeranek, pieprz i chilli jeszcze coś by się znalazło, ale to jest podstawa. Gubią ją słodkości, no ale kogo nie? ;))

2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...