wtorek, 10 marca 2015

3 urodziny bloga! KONKURS! zapraszamy!!!

W tym roku nasz blog będzie obchodził trzecie urodziny, już tak długo jesteście z nami wpadacie poczytać,popatrzeć zainspirować się... Przez te 3 lata my poznałyśmy wielu z Was, dostajemy ciekawe przepisy, dużo dowiadujemy się o Was z Waszych blogów.  Za to wszystko dziękujemy i mam nadzieję, że będziemy 'spotykać się' dalej  :)

 Z tej okazji postanowiłyśmy zorganizować dla Was wszystkich KONKURS - za oknem już coraz bardziej wiosenna pogoda, powoli każdy z nas wymienia garderobę na lżejszą, a na naszych talerzach pojawia się coraz więcej lekkich świeżych dań. Ten opis pojawił się rok temu, nie zmienił nic w otaczającym nas świecie więc przyjmijmy go za motto naszych konkursów -  postawmy na wiosenny przepis w tym roku prosimy Was o SAŁATKĘ  - przygotujcie ją, zróbcie jej zdjęcia (czyt. Regulamin) i wysłać na nasz email kluskowopl@gmail.com

Regulamin konkursu: 

1. Organizatorem konkursu są autorki bloga Kluskowopl 
2. Konkurs trwa od 10.03.2015 do 20.03.2015 godz 23:59 
3. Sponsorem nagród są:
autorki bloga Kluskowopl,
4. Udział w KONKURSIE może brać każdy(stary czy nowy fan), z adresem docelowym w Polsce(może być rodzina, paczka musi być wysłana na adres na terenie Polski). 
5. Aby wziąć udział w konkursie można być fanem naszego fanpagu. 
6. Na własnym profilu Facebooka udostępnić post o KONKURSIE
7. Zadaniem konkursowym jest wykonanie "WIOSENNEJ SAŁATKIzdjęcie wraz z przepisem należy przesłać na nasz email kluskowopl@gmail.com . 
Na zdjęciu musi być karteczka z napisem WIOSNA z Kluskowopl - tak żebyśmy wiedziały, iż zdjęcie zrobione zostało specjalnie do konkursu, a nie wygrzebane z Archiwum ;)
8. Nagrodzimy 3 osoby. 
Zwycięzcą będzie ten, kto wg JURY (autorki bloga Kluskowopl) wykona SAŁATKĘ, które wg JURY najbardziej przywołuje Wiosnę. 
9. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w Dniu III urodzin bloga Kluskowopl 21.03.2015.
Przesłanie zdjęcia oraz przepisu jest równoważne z zaakceptowaniem Regulaminu,a także zgodą na publikację zwycięskich zdjęć i przepisów na fanpage oraz stronie kluskowopl.blogspot.com 
10. Przed przystąpieniem do KONKURSU należy zapoznać się z regulaminem konkursu. 
11. Nagrodę wysyłamy w przeciągu tygodnia od momentu kontaktu z wygranymi.

Powodzenia!!!

A to nagrody :) część jeszcze jest w drodze do nas z UK  :)


2 komentarze:

  1. Oj teraz to musze pomyśleć nad jakąś pyszną sałatką, tylko nie wiem czy zdążę:)
    miłego tygodnia!
    Natalia z Waniliowy, Lawendowy, Biały...

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...